DSACategoryId/20000000000166/20000000001312/20000000010953

Urban Mood Renk Değiştiren Tavşan Oda Işığı

Marka: Urban Mood
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Urban Mood Renk Değiştiren Tavşan Oda Işığı

Urban Mood Renk Değiştiren Tavşan Oda Işığı, şık ve modern tasarımı ile yaşam alanınıza zarif bir hava katar. Özellikle loş ışık kullanmak istediğiniz ortamlarda etkileyici bir görünüm sergileyen model; yatak odanıza, çalışma masanıza, ofisinize şık bir atmosfer kazandırır.

Silikon yapısı sayesinde uzun süre dayanıklılığını koruyabilen ürün şarjlı çalıştığı için kablo ve priz kullanımını ortadan kaldırır. İstediğiniz her alana taşınabilen 7 renk değişimli şarjlı tavşan oda ışığı, sönmeden diğer renge geçiş yapar. Şarj süresi 3 saat olan model ile yaşam alanlarınıza enerji getirebilir, bu romantik silikon dokunuş ile evinizin dekorasyonunda fark yaratabilirsiniz.

Dokunduğunda renk değiştiren sevimli tavşan şeklindeki oda ışığını hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

7 Renk Değişimi

Şarj Süresi 3 Saat

Silikon Dokunuş

Yaklaşık 12 saat kullanım süresi

Ürüne dokunarak rengini değiştirin

16,3x12,10x10,8 Cm

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MOTİ DIŞ TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi