DSACategoryId/20000000000010/20000000070659/20000000001273

Stonebag Abs Küçük Cm Valiz Pembe (Vlz618)

Marka: Stonebag
249,90 TL
187,43 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Stonebag Abs Küçük Cm Valiz Pembe (Vlz618)

Stonebag Abs Küçük Valiz Pembe, şahane şık duruşu ile tüketiciler tarafından dikkat çekerek son dönemlerde sık tercih edilen valiz modelleri arasında yer alıyor. Hem rengi hem de dayanıklı yapısı sayesinde tüketicilere ekstra avantajlar sağlıyor. Üretilirken gösterilen hassasiyet sayesinde ürün uzun süre deforme olmadan kullanılabiliyor.

Stonebag Abs Küçük Valiz Pembe, tekerlekli sistemi ile kolaylıkla her yere taşınabiliyor. Ayrıca küçük boyutlara sahip olması evlerde de az yer kaplamasına olanak sağlıyor. Dış tasarımının özel yapısı ile zedelenme ya da ezilmelere karşı ekstra dayanıklı olan bu valiz, seyahatler için tüketicinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretiliyor.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi