Sesu Roll-on Sir Ağda Isıtıcılı Set

Sesu Roll-on Sir Ağda Isıtıcılı Set

Marka: Sesu
45,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Sesu Roll-on Sir Ağda Isıtıcılı Set

Roll-on Sir Ağda Isıtıcı Seti, evde rahatça sir ağda kullanılabilmesi için özel olarak dizayn edilmiştir. Roll-on sir ağda diğer ağdalara göre kullanım pratikliği sağlar. Roll-on sir ağda, en etkili ve kalıcı tüy alma sistemlerinden biridir. Teniniz haftalarca ipeksi kalır.


Ağda yapılacak bölge temiz ve kuru olmalıdır. Tahriş olmuş, varisli, benli, yaralı ve güneş yanığı olan bölgelerde kullanmayınız. Sir Ağdayı bacak, koltuk altı, kol ve bikini bölgesinde kullanabilirsiniz. Ağda yapacağınız yüzeyi temizleyiniz.


Roll-on sir ağda ısıtıcı makinenizi yanında verilen fişe (elektrik fişi ısıtıcı cihazının içindedir) takınız, diğer ucunu elektrik prizine takınız. Makinenizin çalışır halde olduğunu anlamak için ön tarafında bulunan kırmızı lambaya bakınız. Lamba yanıyorsa ısıtıcınız çalışmaya başlamıştır. (Lamba yanmıyor ise ısıtıcının adaptöre olan bağlantısını sonrada, elektrik prizine olan bağlantısının kontrol ediniz veya başka prize takınız.)


Kartuş sir ağdanızı koruma etiketini çıkartınız ve ısıtıcı makinenin içine koyunuz.


30-35 dakika içerisinde ağdanız makine tarafından hazır hale getirilecektir.


Ağdanın bir miktar soğumasını bekleyiniz. Sıcaklığı teni yakmayacak şekilde olması için kontrol ederek kullanınız. Sıcaklık teni yakacak şekilde ise, ısıtıcının elektrik prizi ile olan bağlantısını kesiniz ve bir süre daha bekleyerek tekrar deneyiniz (İdeal kullanım için bal kıvamı şeklinde olmalıdır)


Özel roll-on başlık sayesinde çok ince tabaka halinde sir ağdayı uygulamak istediğiniz bölgeye sürebilirsiniz. Ağdanın hazır hale gelmesi durumunda, makinenizin adaptör ile olan bağlantısını kesiniz.


Kartuşu ısıtıcı makinenizin içerisinden çıkarmadan istenilen bölgelerdeki tüylerin çıkış yönünde doğru sürmeye başlayınız.


Ağdayı sürdükten sonra ağda bezini, ağdanın üzerine yerleştiriniz ve iyice yapıştığına emin olana kadar elinizle bastırınız. Kısa bir süre bekledikten sonra bezin tam olarak yapışıp yapışmadığından emin olunuz.


Bezin yeterince yapıştığından emin olduğunuz takdirde kâğıdı tüylerin çıkış yönünün ters yönüne doğru ve kısa aralıklarla çekiniz. Bir elinizle ağda bezini çekerken diğer elinizle cildinizi germeniz gerekir.


Uygulama bittiğinde ağda yapılan yüzeyi, cildinizdeki kalıntıları gidene kadar temizleme mendili ile uygulama yaptığınız bölgeyi temizleyiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi