DSACategoryId/20000000000008/20000000000141/20000000001181

Selpak Deluxe Bambu Havlu 12'Li

Marka: Selpak
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Selpak Deluxe Bambu Havlu 12'Li

Selpak Deluxe Havlu, dayanıklı yapısı sayesinde mutfak ve banyolar başta olmak üzere hemen her alanda temizlik asistanı olarak hazır bulunur. Emici halkaları ile öne çıkan ürün, kişisel temizliğe özen gösterenler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilir. Bambu katkılı olmasıyla dikkat çeken Selpak Deluxe Havlu sağlam ve işlevsel bir kağıt ürünüdür.

Temiz bir ortamda yaşamanıza yardımcı olan kağıt havlu yumuşak yüzeyi sayesinde konforlu bir kullanım deneyimi sunar. İstediğiniz hemen her yüzeyi temiz tutmanıza yardımcı olan kağıt havlu, elleri kurulamak için de idealdir. Selpak Deluxe Havlu, kalitesi, dayanıklılığı ve emiciliği ile pratik temizlik uygulamalarınızın en önemli yardımcılarındandır.

Net Miktar (g/ml)
12000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜN.SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi