DSACategoryId/20000000000010/20000000000160/20000000001268/20000000071203

Pedigree Ranchos Sığır Etli Ödül Maması 70 G

Marka: Pedigree
24,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Pedigree Ranchos Sığır Etli Ödül Maması 70 G

Pedigree Ranchos Ödül Maması Sığır Etli ürünü, köpeklerin en sevdiği aromalarla bezenmiş, kurutulmuş etlerden oluşur. İçeriğinde herhangi bir yapay tatlandırıcı ya da ürün içermeyen sığır etli ödül maması'nın %95'i et ve hayvansal diğer ürünler içerir. 

Yetişkin köpeğiniz için herhangi bir komut ya da hareketi yerine getirdiğinde ödül olarak kullanırsanız, köpeğinizde bu ödül mamasının içerdiği harika lezzet ile birlikte kodlanacağı için o hareketi tekrar yapması ya da kızdığınız bir hareketi yapmaması için teşvik etmiş olursunuz. Yetişkin köpeklerde bir adet Pedigree Ranchos Ödül Maması Sığır Etli kullanabilirsiniz, küçük ırk ya da yavru köpekler için ise ürünün yarısını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yetişkin köpekler için tamamlayıcı mama.
Bileşenler: et ve hayvansal yan ürünler (toplam %95, %4 sığır içerir), mineraller, bitkisel ve hayvansal yağlar. Analitik bileşenler (%): protein: 41.0; yağ içeriği: 22.0; inorganik madde: 7.5; ham selüloz: 1.0; nem: 27.0; enerji: 359 kcal/100 g. Kg Başına Katkı Maddeleri: Koruyucular; Besinsel katkılar: Vitamin A: 4992 IU, Vitamin D₃: 499 IU, Vitamin E: 52.0 mg.
Besleme talimatı: Küçük boy köpekler, örneğin: Dachshund, günde yarım adete kadar besleyin. Orta boy köpekler, örneğin: Cocker Spaniel, günde 1 adete kadar besleyin. Büyük boy köpekler, örneğin: Labrador, günde 2 adete kadar besleyin. Ödül maması ile beslediğinizde ana besin miktarını buna göre ayarlayınız. Serin ve kuru yerde saklayınız. Paketi açtıktan sonra sıkıca kapatarak saklayın ve 2 hafta içinde tüketin. Yanında mutlaka taze içme suyu bulundurunuz.
En uygun ambalaj üzerinde belirtilen tarihten önce kullanılmalıdır/ Parti numarası ve fabrika tanımlama numarası ambalajın üzerindedir. Fabrika Kimlik Numarası: AT HT30906 EG.
İthalatçı Firma adı ve adresi: Mars Gıda Ürünleri Tic. Ltd. Şti. 
Boğulmaya engel olmak için; torbaları bebeklerden, çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutunuz.

Net Miktar (g/ml)
70

Menşei
AVUSTURYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MARS GIDA ÜR.TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi