DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001185

Parodontax Tam Koruma Ferahlık Dıs Macunu 75 Ml

Marka: Parodontax
36,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Parodontax Tam Koruma Ferahlık Dıs Macunu 75 Ml

Sağlıklı diş etleri koyu kırmızı bir görünümde olmazlar. Eğer dişlerinizi fırçalarken veya diş ipi kullanırken diş etleriniz koyu kırmızı oluyorsa bu diş eti sorunlarının bir habercisi olabilir. Bu sorunun diş kaybı gibi daha kötü sonuçlara yol açmaması için önlem almanız gerekir.

Parodontax diş macunu plakları fiziksel olarak uzaklaştırarak diş eti bakımınıza yardımcı olur. Diş eti çizgisi boyunca birikmiş plakların temizlenmesinde sıradan diş macunları ile karşılaştırıldığında 4 kat daha etkilidir.*

*Diş plağı diş eti sorunlarının temel nedenlerinden biridir. Profesyonel temizlik ve günde 2 kez fırçalamanın ardından sıradan diş macunları ile karşılaştırıldığında (parodontax Beyazlatıcı hariç). GSK data on file.

Ürün Nedir?

Parodontax Tam Koruma, 8 fayda için özel olarak geliştirilmiş formülü ile daha bakımlı diş eti ve güçlü dişlere sahip olmaya yardımcı olan günlük bir diş macunudur.

Ne için kullanılır?

Parodontax Tam Koruma Ferahlık, diş etlerinin daha bakımlı ve dişlerin daha güçlü olmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış 8 faydaya sahiptir. Ferahlık hissi veren nane aromalı bir tadı vardır.

Nasıl kullanılır ?

Dişlerinizi günde 2 kez fırçalayınız, 3 kereden fazla kullanılmamalıdır. Yutmayı minimuma indirmek için fırçalamanın ardından tükürün. Eğer rahatsızlık hissi oluşursa kullanmayı bırakın. 12 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.

( ) Sepetinize Eklendi