DSACategoryId/20000000000006/20000000000130/20000000001142/20000000010436
Nescafe Classic 2 G

Nescafe Classic 2 G

Marka: Nescafe
0,45 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Yemek Tarifi
  • Önerileriniz

Nescafe Classic 2 G

Nescafe Classic 2 gr. tropikal iklimde yetiştirilen yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinin harmanından meydana gelir. Nescafe Classic’e özel tadı veren bu harmanda kullanılan Robusta ve Arabica çekirdekleridir. Bu karışımda ağırlıklı olarak Robusta çekirdekleri kullanılır. Bunun sebebi ise Robusta’nın baskın tadı ve kafein oranının yüksekliğidir. Üstelik bir bardağa uygun gramajı ile tek kullanımlık bu poşeti hazırlamak daha kolay! Dilediğiniz gibi şeker ve kahve kreması ilave edebilirsiniz ya da kahve tadına doymak için sade tüketebilirsiniz.


Kahve hazırlarken en önemli noktalardan biri fincana öncelikle kahveyi koymaktır. Böylece kahve daha iyi çözünür. Tavsiye edilen miktar 200 ml. bir bardak için 2 dolu çay kaşığı kahve eklenmesidir. Arzuya göre süt, şeker ve kahve kreması eklenebilir. Diğer bir nokta ise ısıtıcıda her zaman taze su bulundurmanızdır. Taze, kireçsiz, içmelik su tercih edilmesi de kahvenin lezzeti açısından önem taşır. Kahve suyunun kaynar olmasına özen göstermelisiniz. Doğru sıcaklıktaki kahve suyu ile yapacağınız kahve daha köpüklü olacaktır.


ÖZENLE KAVRULMUŞ KAHVE ÇEKİRDEKLERİ

NESCAFÉ Classic %100 kahvedir. 

NESCAFÉ Classic tropikal iklimde yetiştirilen yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinin harmanından meydana gelir. NESCAFÉ Classic’e özel tadı veren bu harmanda kullanılan Robusta ve Arabica çekirdekleridir. Bu karışımda ağırlıklı olan Robusta çekirdekleridir. Bunun sebebi ise Robusta’nin yoğun tadı ve aromasıdır. NESCAFÉ, özenle seçtigi çekirdekleri harmanlayarak, en uygun derecede kavurup, çekirdekten fincana dek su dışında hiçbir sey katmadan size kahve keyfini sunar.

Türk Gıda Kodeksi Kahve ve Kahve Ekstraktları Tebliği'ne uygundur.


GÜNE BAŞLAMAK İÇİN: NESCAFÉ CLASSIC

Her fincanda yogun kahve tadına varacağınız NESCAFÉ Classic ile güne keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz. NESCAFÉ Classic‘te kullanılan kahve çekirdekleri, özel kavurma ve kurutma yöntemleri ile çözünebilir kahve haline getirilir. Bu yöntemler sayesinde NESCAFÉ Classic, sizlere her fincanda ayni kaliteyi sunar ve kahve keyfinize keyif katar.


BUZZZ GIBI BI' NESCAFÉ

NESCAFÉ Classic’i ayrıca soğuk olarak da hazırlayabilirsiniz. 3 çay kaşığı NESCAFÉ Classic, 200 ml soğuk süt ve arzu ettiğiniz kadar şeker‘i karıştırarak enfes Buzzz gibi bi’ NESCAFÉ hazırlayabilirsiniz. 

Enfes tarifler için www.bisoguknescafe.com’u ziyaret edebilirsiniz

.

NESCAFÉ PLANI

NESCAFÉ, %100 Robusta ve Arabica çekirdeklerinden üretilir. 1960’lardan beri kahve çiftçileri ile çalışıyor, mahsul üretim methodlarının geliştirilmesine yardımcı olarak sürdürülebilir kahve üretimine katkıda bulunuyoruz. Her yıl direkt olarak 170.000’den fazla kahve çiftçisi ile çalısıyoruz. Daha iyi yetiştiricilik yöntemleri kullanmaları için desteklediğimiz yerel çiftçiler ile birlikte gelecek jenerasyonların da lezzetli NESCAFÉ’nin tadını çıkarmalarını garanti altına alıyoruz.Detay

NESCAFÉ CLASSIC1.Bir tatlı kaşığı (2 g) NESCAFE® Classic çözünebilir kahveyi fincanınıza koyun.

2.Kaynatıp 1 dakika bekletilmiş 200 mL sıcak su ekleyin.

3.Arzu ederseniz NESTLE ® COFFEE-MATE veya süt ekleyin. Dilediğiniz kadar şeker ilave edin.

4.Kahve keyfinin tadını çıkarın.

( ) Sepetinize Eklendi