Nescafe Cappuccino Şeker İlavesiz 10 G

Nescafe Cappuccino Şeker İlavesiz 10 G

Marka: Nescafe
1,15 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Yemek Tarifi
  • Önerileriniz

Nescafe Cappuccino Şeker İlavesiz 10 G

Nescafe Cappuccino Şeker İlavesiz ile  cappuccinonun dayanılmaz köpüğüne pratik bir şekilde ulaşacaksınız. İtalya'dan gelen bu lezzete kavuşmak şimdi daha kolay. "Şeker kullanmak istemiyorum." diyenler için üretilmiş, tek kullanımlık pratik poşet sayesinde istediğiniz her yerde ve her zaman cappuccinonuz hazır. Şekersiz cappuccino hazırlamak için sadece favori bardağınıza ve sıcak suya ihtiyacınız olacak. 


NESCAFÉ Cappuccino Light ile cappuccinonun dayanılmaz köpüğüne pratik bir şekilde ulaşacaksınız. İtalya'ya özgü bu lezzete kavuşmak şimdi daha kolay. Tek kullanımlık pratik poşeti sayesinde istediğiniz her yerde ve her zaman cappuccinonuz hazır. NESCAFÉ Cappuccino hazırlamak için sadece favori fincanınıza ve sıcak suya ihtiyacınız olacak.

Detay

10.6 g poşetin tamamını bir fincana boşaltın. Kaynatılıp 1 dakika bekletilmiş sıcak su (150 mL) ilave edin. Karıştırın ve tadın keyfine varın.

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi