DSACategoryId/20000000000008/20000000000150/20000000001332

Molped Pure&Soft Ultra Ped Uzun 7'li

Marka: Molped
5,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Molped Pure&Soft Ultra Ped Uzun 7'li

Molped Pure & Soft Uzun boyuyla tam koruma sağlar. %100 yumuşaklık ve %100 koruma hedefiyle tasarlanan ürün cilt dostudur. İçeriğinde boya, paraben, klor ve naylon bulunmaz. Sızıntılara karşı mükemmel koruma sağlayan Molped, istemediğiniz içerikleri içinde bulundurmaz. 

Güvenilir malzemelerden oluşan ped, vegan ve helal sertifikalıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjenik onayı ile piyasaya sürülen Molped Pure and Soft, doğallığın korumasını özel günlerinde yanında hissetmek için tasarlanmıştır. Regl dönemindeki yoğun günlerde kullanmaya uygundur. Uzun tasarım boyunca bulunan yapışkanlar, pedin kaymasını önler. Kullanıcılara hareket özgürlüğü tanır. 

Net Miktar (g/ml)
7000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HAYAT KİMYA SAN.AŞ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi