DSACategoryId/20000000000009/20000000000171/20000000070010

Molfix Bebek Bezi Maxi 60'lı Fırsat Paketi 3D

Marka: Molfix
2.si %70
61,50 TL
(Sepetine 2. ürünü eklemeyi unutma.)
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Molfix Bebek Bezi Maxi 60'lı Fırsat Paketi 3D

3D elastik gövde sistemi teknolojisine sahip Molfix 3D Maxi bebek bezi, daha elastik yan bantları, çift katlı sızdırmaz bariyerleri ve esnek orta lastik sistemiyle ebeveynlerden de tam not alıyor. İnsan sağlığına zararlı olduğu kanıtlanan BPA, Latex, Paraben içermemesi ve Hipoalerjenik olmasıyla güvenle tercih edebileceğiniz ürün renkli tasarımlarıyla da ilgi çekiyor.

İki katlı yeşil emici bölgesiyle sızdırmama ve emicilik konusunda harika bir performansa sahip olan bu ürün, cilde dost ve Alman Dermatest Enstitüsü onaylı olmasıyla da dikkat çekiyor. Molfix 3D Maxi, nefes alabilme özelliği sayesinde bebeğinizin cildine zarar vermeden mükemmel koruma sağlıyor. Renk değiştiren sistemiyle bezi açıp bakmadan ıslaklığı anlayabilmenize olanak sağlıyor.

Net Miktar (g/ml)
60000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HAYAT KİMYA SAN.AŞ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi