DSACategoryId/20000000000010/20000000001291/20000000070680

Magic Saver Bag Vakumlu Poşet Xxl

Marka: Magic Saver
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Magic Saver Bag Vakumlu Poşet Xxl

Magic Saver Bag Vakumlu Poşet XXL, çok yer kaplayan ve muhafaza etmekte zorlandığınız eşyalarınızın hacmini küçülterek depolama alanlarınızda daha fazla yer açmanızı sağlar. Montlar, ceketler, kazaklar, yorganlar, yastık ve battaniyeler gibi geniş hacimli eşyalarınızı sıkıştırarak küçültebilmek için, eşyaları vakumlu poşet içerisine yerleştirip elektrikli süpürge ile havasını çekmeniz yeterlidir.

80 x 100 cm ölçülerine sahip büyük boy vakumlu poşeti, ister evlerinizde isterseniz de yolculuklarınızda kullanabilirsiniz. Poşet içerisinde vakumlanmış giysileriniz temizliğini korur ve poşetten çıkardığınızda eski yumuşaklığına geri döner.

Tüm eşyalarınızı 15 saniye içerisinde küçültebilmenize olanak sağlayan Magic Saver Bag Vakumlu Poşet XXL, özel film tabakası sayesinde çabuk yırtılmadan ve sıvı geçirmeden uzun süreli kullanım sağlar.

3 adet maske hediyelidir.

 

 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
KİOS HED.EŞYA OYUNCAK ZÜC.AMB.TEKS.ELEKT.GIDA PAZ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi