DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010770

Leva Kapı Pencere Stoperi 4'Lü

Marka: Leva
3,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Leva Kapı Pencere Stoperi 4'Lü

Kapı Pencere Stoperi bir paketinde 4 adet stoper bulunduruyor. Hem kapı hem de pencereler için kullanılabilen ürünler, kapı ve pencere kollarına takılarak, açıldığında kolların duvarlara değmemesini sağlıyor. Duvarlarda oluşan sürtünme lekelerinden, sıvadaki dökülmelerden kullanıcıları kurtaran kapı pencere stoperi ürünleri, kolaylıkla takılıp çıkarılabiliyor. 

Silikon malzeme sayesinde farklı şekillerdeki kapı ve pencere kollarına uyum sağlayan ürünler, şeffaf özellikleri ile estetik sorun yaratmıyor. Büyük ve küçük iki farklı delik bulunan kapı ve pencere stoperi, kulp boyutuna göre kola geçirilerek kullanılıyor. Ürünler silinerek temizlenebiliyor. 

Net Miktar (g/ml)
4000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi