DSACategoryId/20000000000004/20000000001051/20000000010084

Koska Dondurma Külahı 10'lu 45 G

Marka: Koska
3,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Koska Dondurma Külahı 10'lu 45 G

Ev ortamında pratik bir şekilde külahta dondurma keyfi yapabilmeniz için Koska tarafından üretilmiş olan dondurma külahları lezzetli bir deneyim sunar. Sıcak yaz günlerinde serinlemek için ideal bir seçim olan Koska Dondurma Külahı ile ailenizle beraber tatlı bir ara verebilirsiniz. Tazeliğini koruyan külahlar dondurmanızı daha zevkli bir şekilde yiyebilmenize yardımcı olur.

Bir dondurma kaşığı kullanarak istediğiniz miktarda dondurma topunu külahınıza yerleştirebilirsiniz. Dondurmanın güvenli bir şekilde erimesini ve etrafa akmamasını sağlayan külah desteğiyle beraber yürüyüş halindeyken ya da bahçenizde dinlenirken lezzetli bir dondurma tüketimi gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ederseniz dondurmanızı çikolata sosuna ya da fındık sosuna bandırarak da zenginleştirebilirsiniz. Külahların kırılmaya dayanıklı yapısı daha konforlu bir biçimde dondurma yiyebilmenizi sağlar.

Net Miktar (g/ml)
45

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MERTER HELVA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi