DSACategoryId/20000000000010/20000000000161/20000000001279/20000000010758
Knk Kar Zinciri X Model No:6

Knk Kar Zinciri X Model No:6

Marka: Knk
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Knk Kar Zinciri X Model No:6

Defalarca deforme olmadan açılıp kapanabilen Polypropilen şık çantası ile birlikte satılan lastik zinciri, aracınıza en çabuk ve kolay takabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kar zinciri ile en zor şartlarda, aracınızı güvenli ve rahat kullanabilirsiniz. Ürün, karda ve buzda yüksek çekim gücü sağlayan, yolu iyi kavrayacak şekilde dizayn edilmiştir.


Parlak çinko kaplamalı ve aşınmaya karşı sertleştirilmiş KNK Kar Zinciri X Model No:6, Asimetrik X deseni ile her türlü ileri ve yan kaymalara karşı en yüksek çekiş ve fren emniyeti sağlar. KNK Kar Zinciri, pratik gerdirme ve ayar sistemi ile lastiğe mükemmel tutunma sağlar. Manganez Alaşımlı kar zinciri sarsıntısız güvenli sürüş ile aracınızda konforu yaşatır. İç çevrede plastik boru ile korunmuş çelik halatı uzun ömürlüdür. 


Virajlarda zincir takalıyken daha dikkatli olmak gerekir. Hızlı girilen virajlarda zincir lastiğin bir tarafında toplanır ve lastiğin gücüne dayanamayarak kopabilir. Bu yüzden zincir takılıyken ani hareketlerden ve virajlara hızlı girmekten kaçının.


Profesyonellik gerektirmeyen, kişisel kullanım için uygun olan bu ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi