DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000001188

Hacı Şakir Normal Saçlar Hindistan Cevizi Şampuan 500 Ml

Marka: Hacı Şakir
10,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Hacı Şakir Normal Saçlar Hindistan Cevizi Şampuan 500 Ml

Hacı Şakir Şampuan Hindistan Cevizi - Normal; 123 yıldır temizlik ve doğallığın güvenilir markası haline gelmiş Hacı Şakir tarafından geliştirilmiş kaliteli içeriği ve mis gibi kokusuyla ön plana çıkıyor. Şampuan, Hindistan cevizi sütü ve ipek proteinlerinden oluşmuş formülüyle saçı temizlerken besliyor ve yumuşacık olmasını sağlıyor. 

Normal saç tiplerine uygun olarak üretilmiş olan Hacı Şakir şampuan ile saçlar kolayca taranarak kullanıcıyı rahatlatıyor. Siz de Hindistan cevizi kokusuyla saçlarınızı temizleyerek aynı zamanda yumuşamasını ve saçlarınızın ışıl ışıl parlamasını istiyorsanız Hacı Şakir Şampuan Hindistan Cevizi- Normal ürününü kullanabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
COLGATE-PALMOLİVE TEMİZLİK ÜRÜN.SAN.VE TİC.A.Ş

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi