Eti Petito 6.5 G

Eti Petito 6.5 G

Marka: Eti
0,25 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Eti Petito 6.5 G

Eti Petito, minikler için ve büyükler için çok lezzetli bir sütlü çikolatadır. Eti; Petito Ayıcık çikolatası minikleri yepyeni oyunlara davet ediyor. Üzerindeki beyaz çikolata ve bitter çikolatadan yapılma sevimli ayıcık desenleri, dayanılmaz lezzetteki sütlü çikolatası ile tadı kadar görüntüsü ile de gönülleri fethediyor. Çocuklarınıza uyan küçük boyutu sayesinde kolay taşınıyor. Beslenme çantalarına, ceplere sığar. Eti Petito çikolatanız, uygun koşullarda saklandığı sürece son kullanma tarihine kadar lezzetini ve tazeliğini korur.


Çikolata, ani ısı değişimlerinde homojen yapısını kaybeder ve üzerinde beyazlamalar görülmeye başlar. Bu çikolatanın bozulduğunu göstermese de lezzetini değiştireceğinden çikolatalarınızı buzdolabında saklamamanız önerilmektedir. Çikolatanın direkt güneş ışığı almayan, serin ve kokusuz ortamlarda muhafaza edilmesi gerekmektedir.
Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi