DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi 400 Ml

Marka: Dove
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi 400 Ml

Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi, yıpranmış, cansız saçları daha parlak bir görünüme ‌kavuşturarak, daha sağlıklı ve güzel görünmesine yardımcı oluyor. İçeriğindeki onarıcı terapi etkisiyle; saç tellerini derinlemesine temizleyerek, saçların günlük hasara karşı dirençli olmasını sağlıyor. Düzenli kullanım ile saçları onarıyor ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor.

 

Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi, şık ve pratik ambalajıyla kolay bir kullanım olanağı sağlayarak saçlarınıza en iyi bakımı sunuyor. Şampuanlamadan sonra saç uçlarınıza uygulayacağınız ‌Dove saç kremi ile saçlarınızı daha kolay tarayabilir ve daha rahat şekil verebilirsiniz. Koparak dökülmelere ve saç uçlarındaki kırıkları güçlendiren ‌Dove yoğun onarıcı saç kremi ile daha parlak ve daha canlı saçlara sahip olabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
400

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi