DSACategoryId/20000000000009/20000000000171/20000000001346

Canbebe Bebek Bakım Örtüsü 8 Adet

Marka: Canbebe
18,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Canbebe Bebek Bakım Örtüsü 8 Adet

Canbebe Bebek Bakım Örtüsü bebeklerin alt temizliğini yapan anneler için hijyeni sağlamaya yönelik bir ürün olarak öne çıkıyor. Bebeğin altını değiştirirken kullanılan örtü,  zeminin kirlenmesini önlüyor.

Bebek bakım örtüsü sadece çevresel temizlik değil bebeğin sağlığı konusunda da önemli rol oynuyor. Bebek bu bezin üzerine yatırıldığında zeminde bulunan toz ve bakterilere karşı korunma sağlanıyor. Aynı zamanda bebeğin fiziksel bir eylem sonucu canını acıtma riski de belli bir oranda aşağıya düşüyor.

Öte yandan Canbebe tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan bakım örtüsünün üzerinde çeşitli desenler bulunuyor. Böylece bebeğin ilgisini desenlere yoğunlaştırması ve ebeveyninin gerekli işlemi kolay bir şekilde yapması hedefleniyor.

Net Miktar (g/ml)
8000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ONTEX TÜK.ÜR.SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi