Biryağ Ayçiçek Yağı 1 L

Biryağ Ayçiçek Yağı 1 L

Marka: Biryağ
9,90 TL
9,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Biryağ Ayçiçek Yağı 1 lt. Trakya Bölgesinde özenle yetiştirilen ayçiçekler ile üretilmiştir. Türk Gıda Kodeksi Bitki Adı ile Anılan Yağlar Tebliği'ne uygundur. Ayçiçeği, pаpаtyаgiller familуasından çekirdekleri ve уağı için yеtiştirilеn sarı çiçekli bir tarım bitkisidir. Dünyada ve Türkiye'de önemli yağ bitkilerindendir.

Ayçiçek yağı kaliteli ve lezzetlidir. Ayçiçek yağını yemeklerde, sаlаtа ve kızartmalarda afiyetle tüketebilirsiniz. 

Kızartmalı tarifleriniz için püf noktaları: Kızartmadan önce yıkadığınız tüm malzemeleri mutlaka kağıt havluda kurutun, böylece tavada sıçramasını engellersiniz. Patlıcan kararmaması ve fazla yağ çekmemesi için kızartmadan önce 5-10 dk. tuzlu suda bekletin. Kızartma yapacağınız tavayı çok fazla malzemeyle (patates, patlıcan, biber, vs.) doldurmamaya özen gösterin.

Sıvıyağları; ışık görmeyen, oda sıcaklığında olan bir yerde nemden uzakta ve ağzı kapalı şekilde muhafaza etmeye özen gösterin.


Biryağ ayçiçek yağını Migros Sanal Market Ayçiçek Yağı kategorisinde bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi