DSACategoryId/20000000000007/20000000000135/20000000001161

Bingo Sıvı Bulaşık Detarjanı 675 G Çiçeklerin Işıltısı

Marka: Bingo
7,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Bingo Sıvı Bulaşık Detarjanı 675 G Çiçeklerin Işıltısı

Bingo Dynamic Çiçeklerin Işıltısı, ferahlatan kokusu ve güçlü formülüyle bulaşıklarınızda istediğiniz temizliği sağlıyor. Fosfat içermeyen yapısıyla elde yıkanacak bulaşıklarda aradığınız hijyeni bulmanıza yardımcı olan Bingo Dynamic bulaşık deterjanı, durulama sonrası kalıntı bırakmayarak bulaşıklarınıza gereken özeni gösteriyor.  

Cildinize zarar vermeyen özel formülüyle bulaşıklarda istenilen parlaklığı sunan Bingo Dynamic Çiçeklerin Işıltısı, cam yüzeylerde çizilme yapmadan en ufak lekeleri bile çıkarmanıza yardımcı oluyor. Yağ çözücü özelliğiyle bulaşıklarınız için ideal bir tercih olan bu ürün, harika çiçek kokusu sayesinde bulaşık yıkarken keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. 

 

Net Miktar (g/ml)
659

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HAYAT KİMYA SAN.AŞ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi