DSACategoryId/20000000000003/20000000000105/20000000001022

Beypiliç Soslu Izgara Kanat Kg

Marka: Beypiliç
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Beypiliç Soslu Izgara Kanat Kg

Beypi Soslu Izgara Kanat piliç kanadın ucu alındıktan sonra, eklem yerinden ikiye bölerek elde edilir. Piliç etleri steril ortamlarda, veteriner hekimleri ve gıda mühendislerinin kontrolünde, hijyenik olarak üretilir. Soslanarak satışa sunulan Beypi Soslu Izgara Kanat; ızgara yapımına uygun olarak kesilmiştir.


Beypiliç yetiştirme çiftliğinde tavuklar; açıkta değil, kendi çiftliklerinde uzman veterinerlerin sıkı kontrolü altında her türlü biyogüvenlik önlemini alarak yetiştirilir. Ayrıca piliçler sadece Beypiliç tesislerinde üretilen yemlerle beslenir. Yem üretiminin her aşaması büyük bir titizlikle denetlenir. Yemler; hayvanların her türlü gereksinimleri dikkate alınarak üretilir ve daima kontrol altındadır. Beypiliç ürünlerinin tümü, ISO 9001: 2000 kalite belgesine sahiptir.


Taze ürünler buzdolabında (0 / 4 ° C) muhafaza edildiğinde son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Hemen tüketilmediğinde ise buzlukta 1 ay, derin dondurucuda 3 ay muhafaza edilebilir.


Mangalda lezzetli bir tavuk yapmak için; tavuğun etten daha geç piştiğini göz önüne almalısınız. Tavuk ne kadar çok çevrilirse o kadar iyi pişer. Mangal keyfinizde et ve köfte de varsa ilk olarak tavuğu pişirmeniz gerekir. Tavuk eti yanarsa tadında acılık olacağını da unutmamalısınız.


IzgaraKanat Yapılışı:


Halihazırda soslu olan kanatları tekrar soslamanıza gerek yoktur. Soslu kanatları ister mangalda ister ızgarada alt üst eşit miktarda pişecek şekilde kızarıncaya kadar pişirin. Afiyet olsun.


( ) Sepetinize Eklendi