DSACategoryId/20000000000009/20000000001252/20000000010651/20000000070507

Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü 900 G 1 Yaş+

Marka: Bebelac
109,95 TL
98,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Besin Değerleri
  • Önerileriniz

Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü 900 G 1 Yaş+

Bu ürün Enflasyonla Topyekün Mücadele ürünüdür.


Bebelac çocuk devam sütü, bebeklerin sağlıklı gelişimi için tavsiye edilen gıdalar arasında yer alır. Anne sütünden sonra oluşan besin eksikliğini en ideal şekilde karşılamak için hazırlanan ürün, bebeklere yedirilecek sebze ve meyve pürelerine de güvenle eklenebilir. Çocukların bedensel faaliyetlerinin gelişimine destek olan Bebelac devam sütü, anne sütü alamayan bebeklerin özel beslenme programına eklenebilir.

  • Çocuk devam sütü hazırlanmadan önce kullanılacak biberon ve biberon kapağı kaynatılarak temizlenmelidir.
  • Ürünü hazırlamak için kullanılacak olan su, en az 10 dakika kaynatılmalıdır. 
  • Ürün kutusundan çıkan ölçek, ideal miktarda devam sütü hazırlamak için kullanılmalıdır.
  • Biberona eklenen devam sütü, tamamen erimesi amacıyla bir kaşık yardımıyla karıştırılabilir ya da biberon dairesel hareketlerle çalkalanabilir.

Kullanım Önerileri
Ellerinizi su ve sabun ile yıkayınız. Biberonu, kapağını ve emziğini kullanmadan önce temizleyiniz ve bir su kabında 10 dakika kaynatınız. Bebelac Gold'u hazırlamak için kullanacağınız içme suyunu en az 10 dakika kaynatınız. Beslenme önerisinde belirtilen miktarda kaynatılmış ılık suyu temiz biberona doldurunuz. Önerilen miktarda Bebelac Gold'u suya ilave ediniz. Ölçeğin silme dolu olmasına ve sadece kutu içinden çıkan ölçeği kullanmaya özen gösteriniz. Biberonun ağıznı kapatınız ve Bebelac Gold'utamamen eriyinceye kadar dairesel hareketlerle hafif hafif çalkalayınız. Çocuğunuzu beslemeden önce Bebelac Gold'un vücut sıcaklığında olduğundan emin olunuz. Biberonu,kapağı ve emziği kullandıktan sonra temizleyiniz.

Net Miktar (g/ml)
900

Menşei
POLONYA

İçindekiler
Laktoz (Sütten) ,Yağsız süt, Bitkisel yağlar (Palm yağı, Kanola yağı, Hindistan cevizi yağı, Yüksek oleikli Ayçiçek yağı,Ayçiçek yağı), Galakto-oligosakkarit (sütten),Demineralize peyniraltı suyu (sütten), Frukto-oligosakkkarit, Kalsiyum fosfat, Emülgatör(Soya Lestini),Kalsiyum karbonat,Potasyum sitrat,Sodyum sitrat,L-askorbik asit, Kolin klorür,Potasyum klorür, Taurin,Sodyum L-askorbat, L-izolösin,Demir sülfat,Magnezyum klorür, L-triptofan, İnositol,Çinko sülfat,Üridin 5?- monofosfat sodyum tuzu,Sitidin 5?- monofosfat, DL- alfa tokoferol asetat,Adenosin 5?- monofosfat,İnosin 5?- monofosfat sodyumtuzu, L-karnitin,Nikotinamid, Guanozin 5? ? monofosfat sodyum tuzu,Kalsiyum D-pantotenat,Bakır sülfat, Laktik fermentler,Retinil Palmitat,DL-alfa tokoferol,Kolekalsiferol,Tiamin hidroklorür,Pridoksin hidroklorür,Fiterolmonoglutamil asit,Potasyum iyodür, Riboflavin,Mangan sülfat,Fitomenadyon,Sodyum selenit,D-biotin,Siyanokobalamin

Alerjen Uyarısı
Laktoz (Sütten) ,Yağsız süt, Galakto-oligosakkarit (sütten),Demineralize peyniraltı suyu (sütten), Soya Lestini

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
NUMİL GIDA ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Besin Öğeleri 100 g/ml
Fosfor (mg) 47
Vitamin C (mg) 9
Karbonhidrat (g) 8
Vitamin B6 (mg) 40
Enerji (kcal) 65
Magnezyum (mg) 5
Şeker (g) 8
Manganez (mg) 6
Yağ (g) 2
Protein (g) 1
Tiamin (mg) 60
Potasyum (mg) 79
Kalsiyum (mg) 66
Tuz (g) 0
Klorur (mg) 43
Doymuş yağ (g) 1
Folik asit (µg) 12
Sodyum (g) 18
Vitamin E (mg) 1
Vitamin K (µg) 5
Selenyum (µg) 1
Florur (mg) 5
İyot (µg) 14
Niacin (mg) 460
Pantotenik Asit (mg) 340
Vitamin A (µg) 62
Biotin (µg) 1
Bakır (mg) 40
Enerji (kJ) 270
Demir (mg) 1
Vitamin D (µg) 1
Riboflavin (mg) 120

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi