Bebedor Damla Akıtmaz Silikon Su Oluklu Büyük Bardak

Bebedor Damla Akıtmaz Silikon Su Oluklu Büyük Bardak

Marka: Bebedor
33,25 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Bebedor Damla Akıtmaz Silikon Su Oluklu Büyük Bardak

Bebedor Damla Akıtmaz Silikon Su Oluklu Bardak, bebeklerin biberondan bardağa geçişi için özel olarak tasarlanmıştır. 6 ay ve üzeri bebekler için uygundur. BPA içermez. Özel kupları, bebeğinizin kavrama konforu ve kendi kendisine sıvı alımını kolaylaştırmak amacıyla yapılmıştır. Damla akıtmaz su oluğu bebeğin emiş gücüne uygun sıvı gelmesini sağlar ve bebeğin kendi kendine beslenirken etrafını ve kıyafetlerinin kirlenmesini önler. 


Kapaklı tasarımı sayesinde su oluğu temiz kalır. Kulpsuz olarak da kullanılabilir. Sıcak sabunlu su ile yıkanır, durulanır. Su oluğu ayrı olarak da satılır. 


Kulpları sayesinde bebeğin kolayca kavrayabileceği, sızdırmaz özelliği sayesinde de bebeğin kendi kendini besleyebilmesini pratik hale getiren bu ürüne Migros Sanal Market’in Bebek Bakım Araçlarından ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi