DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010757

Auto Fresh Antifreeze 3 L

Marka: Autofresh
59,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Auto Fresh Antifreeze 3 L

Kış aylarında aracınızın silecek haznesinde yer alan suyun donmasını önleyen Autofresh cam suyu, net ve güvenli bir görüşle yolculuk yapabilmenize imkân sağlıyor. Ayrıca camlarda oluşan buzları çözmenize yardımcı olan ürün, sıcaklığı dengeleyerek soğuk iklimlerde daha iyi bir sürüş deneyimi sunuyor.

İçeriğinde yer alan katkı maddeleri sayesinde uzun süreli bir koruma sağlayan Auto Fresh Antifreeze, otomobilinizin camı üzerinde oluşan kir ve lekeleri de ortadan kaldırarak temizliyor. Ayrıca silecek ve püskürtme sistemlerinde kireçlenme sonucunda oluşabilecek tıkanma ve korozyon oluşumunu da önleyen ürün, cam üzerinde herhangi bir iz bırakmıyor.

İşletme Kayıt No
TR-35-K-049731

Kullanım Önerileri
TR motorlarin radyatöründe kullanilmak üzere pas korozyon asinma bakteri ve köpük önleyici katkilar içeren etilen glikol esasli üründür. kis mevsiminde suyun kaynama noktasini yükseklterek radyatörde kis mevsimi için uygundur.

Net Miktar (g/ml)
3000

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
etilen glikol

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi