Zico Hindistan Cevizi Suyu 250 Ml

Zico Hindistan Cevizi Suyu 250 Ml

Marka: Zico
7,49 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Zico Hindistan Cevizi Suyu 250 Ml

Zico Hindistan Cevizi Suyu, doğal ve zengin içeriğiyle oldukça lezzetli bir içecek olarak öne çıkıyor. Hindistan cevizi, gerek suyu gerek yağı gerekse meyvesiyle geniş kullanım alanına sahip bir yiyecek olarak dikkat çekiyor. Tok tutan, besleyici ve lezzetli hindistan cevizi suyu Zico ile güvenle içilebiliyor. Tamamen doğal olan ve  katkısız bir şekilde Hindistan cevizinin meyvesinden elde edilen ürün, gün içerisinde enerji almak veya spor öncesinde ya da sonrasında besleyici bir içecek içmek amacıyla tercih edilebiliyor.

İçerisinde hiç bir koruyucunun yer almadığı ürün, güçlü bir ara öğün olarak da tüketilebiliyor. Zico Hindistan Cevizi Suyu, tek başına tercih edilebildiği gibi yemeklerde, içecek karışımlarında ya da kahvaltılarda da kullanılabiliyor. Buzdolabında saklanması gereken bu taze Hindistan cevizi suyunun birkaç gün içerisinde şekilde tüketilmesi gerekiyor.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi