DSACategoryId/20000000000005/20000000001064/20000000010132
Yayla Horoz Fasulye 1 Kg

Yayla Horoz Fasulye 1 Kg

Marka: Yayla
20,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Yayla Horoz Fasulye 1 Kg

Yayla Horoz Fasulye taneleri iri olan lezzetli bir fasulye türüdür. Pişirme yöntemi olarak, kullanımdan 1 gece önce ılık suyun içerisinde bekletilmesi öneriliyor. Böylece rahatsız edici gazı çıkarak yemeğin daha lezzetli olmasını sağlıyor. Horoz Fasulye düdüklü tencerede ya da normal tencerede pişirilebiliyor. Normal tencerede daha uzun sürede pişerken düdüklü tencerede daha kısa sürede hazır oluyor. 

Türkiye'de üretimi yapılan Yayla Horoz Fasulye saklama talimatlarına uyulduğunda uzun süre kullanılıyor. Diğer bakliyatlarda olduğu gibi horoz fasulye de güneş almayan, serin ve nemsiz bir ortamda saklanmalı. Saklama kabı olarak ise bez torba ya da cam kavanoz öneriliyor.  

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
YAYLA AGRO GIDA SAN.VE NAK.A.Ş

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi