DSACategoryId/20000000000005/20000000001064/20000000010130
Yayla Börülce 1 Kg

Yayla Börülce 1 Kg

Marka: Yayla
20,25 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Yayla Börülce 1 Kg

Ana vatanı Güney Asya, Afrika ve Hindistan olan, 1700 yıllarında Amerika kıtasına geçiş yapmış olan börülce yüksek proteinli tahıl ürünleri arasında yer alıyor. Düşük yağ oranına sahip olan, Yayla börülce, leziz salata tariflerinin başrolünü oynuyor. Pişirilmeden önce besin değerini artırmak ve gaz yapıcı etkisini azaltmak için yıkadıktan sonra ortalama 8 saat kadar soğuk suda bekletilmesi önerilen börülcenin, düdüklü tencerede tuz eklemeden kısa sürede haşlanması tavsiye ediliyor.

Enfes lezzetteki salataların vazgeçilmez besini olan Yayla börülce damaklara hitap ederken besleyici özelliğiyle sağlığınızı da destekliyor. Aynı yörelerden alındıkları için ürünlerinin alışıldık ve sevilen bir lezzet standardı olan Yayla tahıl paketlerinin açıldıktan sonra nem, koku ve havadan uzak ortamlarda saklanmasını öneriyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
YAYLA AGRO GIDA SAN.VE NAK.A.Ş

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi