DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001257

Winx Rock Style

Marka: Winx Club
119,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Winx Rock Style

Winx Club Rock Style;çocukların çok sevdikleri peri kızlarının farklı bir versiyonu olarak öne çıkan ürünlerdendir. Rock stiliyle farklı bir konseptle çocuklara sunulan Winx bebekleri onların hayal güçlerini geliştirmelerine katkı sağlar. Parıltılı ve sıra dışı kostüm ve aksesuarlarıyla dikkat çeken Winx Rock Style bebeklerden satın alarak çocuklarınıza sürpriz yapabilirsiniz.

Winx Rock Style sayesinde peri kızlarını partiye hazırlayabilir, onlarla yepyeni oyunlar kurabilir, ister tek başınıza ister grup halinde keyifle zaman geçirebilirsiniz. Renkli ve modern stile bürünmüş olan bebekler çocuklarınızı memnun edecek detaylara sahiptir.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

İçindekiler
- Biriktirilebilir 6 karakter: Bloom, Flora, Stella, Layla, Musa ve Tecna - 7 oynayabilir eklem (bükülebilir kollar & bükülebilir dizler)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ADORE OYUNCAK VE EĞİTİM ARAÇLARI SAN.TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi