DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001257

Winx Club Magic Ribbon

Marka: Winx Club
99,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Winx Club Magic Ribbon

Winx Club Magic Ribbon bebekler göz kamaştıran güzellikleri, uzun saçları, şık kıyafetleri ile çocukların hayal güçlerini geliştiriyor. Kız çocuklar için harika birer oyun arkadaşı olan Winx Club Magic Ribbon bebeklerin Winx kanatlarındaki deliklere kurdeleler istenildiği gibi bağlanarak eşsiz şekiller oluşturulabiliyor. Çocukların yaratıcılığını ve el becerilerini geliştiren işlevsel bebekler zariflikleri ile de beğeni kazanıyor.

Birbirinden güzel görünümleriyle dikkat çeken 6 farklı Winx Club Magic Ribbon karakterleri arasında; Bloom, Flora, Stella, Tecna, Musa ve Layla yer alıyor. Bükülebilir kolları ve dizleriyle şık duruşlara da sahip olan bebeklerle çocuklar hayallerindeki dünyanın kapılarını açıyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

İçindekiler
Biriktirilebilir 6 karakterden biri :Bloom, Flora, Stella, Layla, Musa ve Tecna. Ayrıca bebekle birlikte kurdele. Kurdeleni al ve üzerinde delikler olan Winx kanadına istediğin gibi bağlayarak kendi özel kanadını oluştur! - 7 oynayabilir eklem (bükülebilir kollar & bükülebilir dizler) " PARTİ NO : WTT91040902 'dir.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ADORE OYUNCAK VE EĞİTİM ARAÇLARI SAN.TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi