Whiskas Pouch Biftekli 100 G

Whiskas Pouch Biftekli 100 G

Marka: Whiskas
4,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Whiskas Pouch Biftekli 100 G

Whiskas Pouch Biftekli dayanılmaz lezzetleri bir araya getirerek kedilere bayılacakları bir ziyafet sunuyor! Kedilerin doyasıya et tadı alabilmesi için üretilmiş Whiskas Pouch Biftekli, aynı zamanda besleyici özelliği ile küçük dostlarınız için ideal bir alternatif oluşturuyor. Günde 2 Whiskas tek kullanımlık poşet mama 4 kg. ağırlığındaki ortalama bir kedinin günlük su ihtiyacının %73'ünü karşılar.


Whiskas tariflerinde kaliteli et, sebze ve balıklar bulunuyor. Nefis Whiskas jölesi sayesinde tadı da kedilerin damak tadına uyuyor! Kediler her gün aynı şeyi yemeyi sevmediği için çeşitlilik yaratacak bu ürünlerden faydalanabilirsiniz.


Eğer kedinizin oyun oynarken ellerinizi ısırma alışkanlığı varsa, her ısırdığında onunla oyun oynamayı bırakarak onu eğitebilirsiniz. Kediniz sizi kızgınlık ile ısırıyorsa, ona sert tepkiler göstermeniz onu daha da kızdıracaktır ve o da saldırmaya devam edecektir. Oyun amaçlı ısırıyorsa ve sert tepki verdiyseniz, sizin oyunu devam ettirdiğinizi düşünecek ve yine ısırmaya devam edecektir. Halbuki, kediniz ellerinizi ısırdığı zaman onunla ilgilenmiyor görünürseniz bu huyundan zamanla vazgeçecektir.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi