DSACategoryId/20000000000006/20000000000129/20000000001148

Vefa Bozası Pratik Şişe 1 L

Marka: Vefa
17,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Vefa Bozası Pratik Şişe 1 L

Boza, yılların deneyimi ve lezzetiyle Vefa'nın pratik şişelerinde sevenleriyle buluşuyor. Bu kolay taşınabilen ürün ile her yerde bozanın tadına varmak mümkün. Buğday, mısır, pirinç, darı gibi tahıllardan üretilen bu fermente içecek, lezzetinin yanı sıra faydalarıyla da öne çıkıyor. Gluten içermeyen Vefa Bozası, kış gecelerinin en sevilen içecekleri arasında ilk sıralarda geliyor.

Vefa Bozası Pratik Şişe, yemeklerden sonra tatlı yerine tercih edilebileceği gibi ara öğünlerde de tek başına içilebiliyor. En çok leblebiyle yakıştırılan bu lezzetli içeceği, fermente oluşu ve içerdiği yararlı bakteriler nedeniyle oldukça kısa sürede tüketmek gerekiyor. Cam şişede satılan Vefa Bozası'nı açtıktan sonra hızlıca tüketmelisiniz ama gerekirse çok kısa süre de olsa buzdolabında bekletebilirsiniz.

 

 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
VEFA BOZACISI BOZA-SİRKE-ŞIRA GIDA MAD.SAN.VE TİC.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi