DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000001164

Vanish Halı Şampuanı Makinede Yıkama 850 Ml

Marka: Kosla
26,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Vanish Halı Şampuanı Makinede Yıkama 850 Ml

Vanish Halı Şampuanı, makineler için hazırlanan formülü sayesinde halıların ovulmadan, zahmetsizce temizlenmesine yardımcı oluyor.

1 litre suya 1 buçuk kapak ölçülerde eklenen Vanish Halı Şampuanı, lekeli yüzeyleri derinlemesine temizler. Halıda ulaşılması en zor noktalara nüfuz eden köpüklü yapı, halıların tertemiz ve hijyenik olmasını sağlıyor.

Vanish Şampuan, halı yüzeylerinde biriken toz ve kirle mücadelenin en kolay ve pratik yoludur. Makineler için geliştirilen ürün, zorlu lekeler üzerinde bez yardımıyla uygulanabilir. Halılar üzerinde mükemmel sonuçlar veren Vanish Halı Şampuanın; ipek, yün, ahşap ve metal yüzeylerde kullanılmaması öneriliyor.

Net Miktar (g/ml)
850

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
RECKITT BENCKISER EV VE HİJYEN ÜRÜNLERİ A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi