DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001297/20000000010916

Uykudan Önce Karmakarışık Maksimusun Uykusu

Marka: Doğan Egmont Yayıncılık
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Uykudan Önce Karmakarışık Maksimusun Uykusu

Uykudan Önce Karmakarışık Maksimus'un Uyku Saati, okul öncesi yaştaki çocukların uykuya hazırlık sürecine eğlence katıyor, çocukların küçük yaşlardan itibaren kitap okuma alışkanlığı edinmelerine yardım ediyor. Çocukların hayal gücünü genişleten kitap, sürükleyici olay örgüsü sayesinde çocukların uykuya dalışını kolaylaştırıyor, neden - sonuç ilişkisini öğrenmelerini sağlıyor ve ebeveynleriyle kaliteli bir zaman dilimi geçirmelerine aracı oluyor. 

Okul öncesi etkinlik kitabı, Disney çizgi filmlerindeki tanıdık karakterlerin yer aldığı eğlenceli bir öyküden oluşuyor. Rapunzel ve Flynn'in cesur saray muhafazı Maksimus'u uyumak için ikna etme sürecine çocukları da dahil ederek keyifli bir uykuya hazırlık saati sunuyor. 

 

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DOĞAN VE EGMONT YAYINCILIK VE YAPIMCILIK TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi