DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001296/20000000010904

Uygarlıkların Batışı Amin Maalouf

Marka: Yapı Kredi Yayınları
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Uygarlıkların Batışı Amin Maalouf

İnsanlığın ve medeniyetlerin ne durumda olduğunu ve nereye doğru yöneldiğini anlatan Uygarlıkların Batışı - Amin Maalouf tarafından kaleme alınmıştır. Lübnanlı yazarın, süper güç olarak gösterilen ancak etik değerlerini kaybeden Amerika'yı da irdelediği eser, keyifli bir okuma vadeder. Betimlemeleri ve olay kurgusu ile dikkat çeken kitap, araştırma tadında distopik bir romandır.

Çağın getirdiği teknolojileri, insanların etik değerlerini ve felaketleri anlatan Uygarlıkların Batışı - Amin Maalouf tarafından yazılan ve mutlaka okumanız gereken kitaplar arasındadır. Etnik düşmanlıklar, kaybolmuş özgürlük hayali, iklim felaketleri ve günümüz dünyasının gizli kalmış kötülükleri kitabın ana temaları arasındadır. 

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
İKİ A YAYINCILIK VE DAĞ.HİZ.TİC.SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi