DSACategoryId/20000000000004/20000000000109/20000000010046

Ünal Çiftliği Manyas Peyniri Az Tuzlu Kg

Marka: Ünal Çiftliği
67,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Yemek Tarifi
  • Önerileriniz

Ünal Çiftliği Manyas Peyniri Az Tuzlu Kg

Ünal Çiftliği Manyas Peyniri Az Tuzlu kg, bol gözenekli ve besleyici bir peynir çeşididir. Balıkesir yöresine özgü olan bu peynir Mihaliç peyniri olarak da bilinmektedir. Meşhur Susurluk tostunun yapımında da Manyas Peyniri kullanılmaktadır. Ünal Çiftliği Manyas Peyniri'ni kahvaltının yanı sıra hamur işlerinde kullanarak lezzeti tatlar elde edebilirsiniz.


Muhafaza Koşulu: 0-4 C'de muhafaza ediniz.

Menşei Ülke: Türkiye

Üretici Adı: Ünal Çift. Süt. Ür. İm. Alican Selen


Peyniri keserken, peynir bıçağı kullanılmalıdır ve bıçağın ıslatılması gerekmektedir. Bu peynirin düzgün kesilmesine yardımcı olacaktır. Peynir eğer hemen tüketilmeyecek ise, kendi ambalajında saklanmalıdır. Tüm peynir çeşitleri, ışıksız ortamda, buzdolabında muhafaza edilmelidir. Ambalajı açıldıktan sonra ise uygun bir saklama kabında, hava ile teması kesilerek korunmalıdır.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ÜNAL ÇİFT.SÜT ÜR.İM.-ALİCAN SELEN

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Kuru Domatesli Peynirli Sandviç

Malzemeler:

5 adet kuru domates

50 g. peynir

7-8 dal roka

30 g. siyah dilim zeytin

30 g. labne peyniri

30 g. barbekü sos

3 dilim kepekli tost ekmeği


Yapılışı:

Tost ekmeklerini yan yana dizin. İki tanesine labne bir tanesine de barbekü sos sürün. Barbekü soslu ve labneli ekmeğin üzerine rokaları ekleyin. Kuru domatesleri rokanın üzerine ekleyin, dilimlediğiniz sepet peynirini ve siyah dilim zeytinleri de diğer dilime ekledikten sonra ekmeklerinizi birleştirip, kapatın. Dilerseniz dilimleyip servis edebilirsiniz.


( ) Sepetinize Eklendi