DSACategoryId/20000000000005/20000000000121/20000000001085/20000000010224
Ülker O'Lala Sufle Kek 70 G

Ülker O'Lala Sufle Kek 70 G

Marka: O'Lala
2,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Ülker O'Lala Sufle Kek 70 G

Ülker O'lala Sufle Kek ile sufle keyfini artık günün her saatinde ve her yerde yaşayabilirsiniz. Zarif mor ambalajı ile de dikkat çeken Ülker O'lala'yı ister paketinden çıkartıp hemen yiyebilir, isterseniz ısıtıp sıcak olarak tüketebilirsiniz. Misafirlerinize ve sevdiklerinize Ülker O'lala Sufle Kek'i bir top dondurma yanında da servis edebilirsiniz.


Bisküviden çikolataya, şekerlemeden sakıza, sıvı yağdan süt ürünlerine, gazlı içecekten dondurmaya, kahveden bebek mamasına geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Ülker'in kalite anlayışı ve güvencesiyle satışa sunulan Ülker O'lala Sufle Kek'i zarif ambalajı ile yanınızda taşıyabilir, yolda, arabada, okulda, işte, kısacası her yerde tatlı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.


Isıdan, kokudan, nemden ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Ürün içerisinde domuz yağı ve katkıları yoktur.

Net Miktar (g/ml)
70

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PASİFİK TÜKETİM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi