DSACategoryId/20000000000010/20000000000159/20000000070711/20000000070714

Üçsan Büyük Süper Süzgeç

Marka: Üçsan
24,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Üçsan Büyük Süper Süzgeç

Üçsan Büyük Süper Süzgeç iç içe geçebilen iki parçadan oluşur. Kolayca yıkanabilir. Her türlü bakliyat, makarna ve sebzeyi yıkamak için uygundur.

Üçsan Plastik dünya standartlarında ürün kalitesine sahiptir. Üçsan ürünleri bakanlık izni ile üretilmektedir.


Köklü sebzelerin yıkanması oldukça zor ve uzun zaman alan bir işlemdir. Bu tarz sebzelerin topraktan iyice arınması için yıkama öncesinde sirkeli suda bekletilmesi faydalı olacaktır. Bu uygulama sayesinde topraklar suyun dibine çökecektir. Üstte kalan sebzeleri daha rahat bir şekilde süzgeçlerinizden geçirebilirsiniz. 


Salatalarınıza değişik bir lezzet katmak için limon suyu, hardal, zeytinyağı, sarımsak ve tuzu karıştırarak enfes bir sos hazırlayabilirsiniz. Özellikle marul içeren salatalarınıza ızgara tavuk, et ya da haşlanmış deniz mahsulleri ilave ederek farklı tatlar yakalayabilirsiniz. Bunun haricinde salatanıza hiç yağ ilavesi yapmadan konserve ton balıkları ile enfes bir lezzete kavuşabilirsiniz. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ÜÇSAN PLASTİK VE KALIP SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi