DSACategoryId/20000000000005/20000000070651/20000000001090/20000000010252

Tuzlu Yer Fıstık Kg

Marka: Reyondan
38,00 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Tuzlu Yer Fıstık Kg

Yüksek potasyum içerir, Potasyum normal kas fonksiyonlarına katkıda bulunur. Yüksek magnezyum içerir, Magnezyum yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Demir kaynağıdır, Demir yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Yüksek çinko içerir, Çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.


Tuzlu yer fıstık, tam mevsiminde toplanan fıstıkların kurutulması ve tuzlanması ile elde edilir. Damağınızda enfes bir lezzet bırakan tuzlu yer fıstığını çay, kahve ve soğuk içeceklerin yanında tüketebilirsiniz. Doyurucu bir ara öğün seçeneği olan yer fıstığı, yüksek lif nedeni ile uzun süre tok tutar.

Tek başına tüketebileceğiniz yer fıstığını kurabiye, kek, pasta, poğaça gibi pek çok tarifte de kullanabilirsiniz. Ağzınızda dağılan dokusu ve hoş kokusu ile misafirlerinize ikram edebileceğiniz tuzlu fıstığı, küçük porsiyonlar halinde yanınızda taşıyabilir ve açlığınızı bastırmak için atıştırabilirsiniz.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FAHRİ UYDURAN-EMSAL KURUYEMİŞ

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi