DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010770

Tutpak Toplu Taşıt Aracı Kişisel Portatif Tutmaç

Marka: Tutpak
8,90 TL
7,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Tutpak Toplu Taşıt Aracı Kişisel Portatif Tutmaç

Tutpak Toplu Taşıt Aracı Kişisel Portatif Tutmaç, çok amaçlı kullanımı sayesinde her yerde hijyen sağlıyor. Onu toplu taşıma araçlarında tutunurken, poşet taşırken veya kapı açarken kullanabilirsiniz. Kalabalık alanlarda, herkesin dokunduğu yüzeylere temas etmekten endişe duyuyorsanız, aradığınız hijyeni küçük bir aparatla sağlayabilirsiniz. 

Elinizi yüzeylere değdirmeden günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayan kanca ile mikroplardan, yüzeylere tutunan bakteri ve virüslerden uzak durabilirsiniz. Tutmaç aparatı eve geldiğinizde antibakteriyel temizleyicilerle temizleyerek yeniden kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Küçük bir aparatla hayatınızı kolaylaştırmak isterseniz siz de kişisel portatif tutmaç ürününü alabilirsiniz. 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MEN GRUP TEKSTİL SAN.TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi