Tursilmatik Çamaşır Deterjanı Leylak Bahçesi Renkli 6+1 Kg

Tursilmatik Çamaşır Deterjanı Leylak Bahçesi Renkli 6+1 Kg

Marka: Tursil
34,90 TL
28,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Tursilmatik Çamaşır Deterjanı Leylak Bahçesi Renkli 6+1 Kg

Tursilmatik Çamaşır Deterjanı Leylak Bahçesi Renkli hem ekstra beyazlık hem de mis gibi koku verir. İlkbaharda leylak çiçeklerinin kokusuna ve esintisine sahiptir. Özel formülü defalarca yıkamadan sonra bile parlak beyazlık sağlar. Ekonomik yıkama avantajı sunan konsantre Tursilmatik, en zor lekelerle de başa çıkar. Tursilmatik modern teknoloji ile üretilmiştir. İçeriğinde çamaşır suyu etkisi gösteren aktif maddeler bulunur. Bu sayede çamaşırlarınızın dokusuna kadar işler.


Tursilmatik içeriğindeki renk korucu etkisi ile çamaşırlarınızın renklerini korur ve ferah bir koku verir. Zorlu lekelerin kolayca çıkmasını sağlar. Aktif renk koruyucu sistemi sayesinde çamaşırlarınızın ilk günkü gibi parlak renklerinde kalmasını sağlar.


Konsantre formüle sahip Tursilmatik serisi, daha az atığa neden olacağı için çevreye karşı daha duyarlı. Tursilmatik konsantre serisinin formülasyonu, beyazlardaki ve renklilerdeki en zor lekelerle başa çıkabilmek için geliştirilen yeni yüzey aktif sistemi ile artık daha da güçlü!


Çamaşırlardan fermuarlı olanlara dikkat etmelisiniz. Eğer açık fermuar kalırsa diğer çamaşırlara zarar verebilir. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.


Detay

( ) Sepetinize Eklendi