DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000070667

Tropikal Süs Bitkisi Kaktüs&Sukulent Bitki Besin 225Ml

Marka: Tropikal
9,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Tropikal Süs Bitkisi Kaktüs&Sukulent Bitki Besin 225Ml

Kaktüs, sukulent gibi tropikal süs bitkileri, bulundukları alanlara farklı bir hava katarlar ve hoş bir görünüme sahiptirler. Tropikal Süs Bitkisi Kaktüs Sukulent Bitki Besin, kaktüs gibi tropikal bitkilerinizin ihtiyacı olan makro ve mikro elementleri içerir. Özenle hazırlanmış bu sıvı gübre, tropikal bitkilerinizin daha hızlı ve dayanıklı bir biçimde gelişmesine olanak sağlar.

Özel formülü sayesinde kolaylıkla emilebilen yapıda olduğu için bitkilerinizin fazla sayıda ve kaliteli çiçek açmasına yardımcı olur. Kuru ve serin bir ortamda saklayıp bitkilerinizin ihtiyacı olduğunda çıkarıp kullanabilirsiniz. Ürünün direkt olarak güneş ışığına maruz kalmamasına dikkat etmeniz daha faydalı olacaktır.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
NERMİN ÜNAL

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi