DSACategoryId/20000000000004/20000000000109/20000000010045

Trakya Çiftliği Mascarpone 350 G

Marka: G.C. Gıda
28,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Trakya Çiftliği Mascarpone 350 G

Trakya Çiftliği Mascarpone Peyniri, hijyenik koşullarda üretilmektedir.  Mascarpone, süt beyazı renginde ve kolayca sürülebilen bir peynir çeşididir. İtalya'ya özgü bir peynir olan Mascarpone, krema kıvamı sayesinde tatlıların yapımında da kullanılmaktadır. 


İtalya'nın Lombardy bölgesinin spesiyalisti olarak pek çok yemekte kullanılan Mascarpone, tiramisunun ana malzemesidir. Risottoyu inceltmek ve zenginleştirmek için tereyağı veya parmesan peyniri yerine de kullanılmaktadır. 


Peynir eğer hemen tüketilmeyecek ise kendi ambalajında saklanmalıdır. Tüm peynir çeşitleri, ışıksız ortamda, buzdolabında muhafaza edilmelidir. Ambalajı açıldıktan sonra ise uygun bir saklama kabında, hava ile teması kesilerek korunmalıdır.

Net Miktar (g/ml)
350

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
G.C.GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi