DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010772

Touch Me Metal Saksı 6371

Marka: Touch Me
24,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Touch Me Metal Saksı 6371

Saksılar dekoratif görünümüyle bulunduğumuz ortamı hem ferahlatan hem de güzelleştiren vazgeçilmez aksesuarlar arasındadır. Farklı malzemelerden üretilen dekoratif saksıların metal bir yapıya sahip olması geniş bir kullanım alanı sunar.

Metal bir yapıya sahip olan dekoratif Touch Me Metal Saksı modeli neredeyse her mekana uygun ve kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Eviniz, bahçeniz veya ofisiniz için estetik bir görünüm sunan Touch Me, kırmızı rengi ve üzerindeki doğa motifleriyle bulunduğunuz ortamda doğal bir ambiyans yaratır.

Dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olan metal saksı aynı zamanda bitkinizin daha sağlıklı büyümesine yardımcı olur. Severek yetiştirdiğiniz bitkileri, kırmızı rengi ve üzerinde bulunan doğa motiflerinin etkisiyle daha canlı ve dekoratif göstererek otantik ve şık bir görünüm sunar.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PACİFİC ACCESS LİMİTED

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi