Touch Me Ahşap Askı 6'Lı

Touch Me Ahşap Askı 6'Lı

Marka: Touch Me
29,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Touch Me Ahşap Askı 6'Lı

Ahşap yapısıyla sağlam ve kullanışlı olan İthal Ahşap Renkli Askı ile kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde dolabınıza yerleştirebilirsiniz. Gardırobunuza düzen getirecek olan askının kancalı kısımlarını kravatlarınızı ve dilediğiniz eşyalarınızı organize etmek için kullanabilirsiniz. Ürün, 6'lı set halinde sunulmaktadır.

Migros Sanal Market Banyo ve Çamaşır Gereçleri kategorisinden ulaşabileceğiniz İthal Ahşap Askı'yı, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Gardırobunuzu düzenlerken mevsim  başlangıcında veya sonunda, mutlaka bir eleme yapmalısınız.  Kalabalık dolaplar içerisinde  kıyafetlerin saklanma koşulları bozulur ve  kırışıklıklar artar. Kıyafet karmaşası içerisinde elimiz giyeceğimiz kıyafetlerimizi de bulamaz. Öncelikle gereksiz karmaşadan kurtulmak şarttır. 

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi