DSACategoryId/20000000000166/20000000070185/20000000001321

Touch Me 4" Mini Vantilatör 15719

Marka: Touch Me
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Touch Me 4" Mini Vantilatör 15719

Sıcak yaz günlerinde serinleme ihtiyacını pratik ve ekonomik bir şekilde karşılamaya yardımcı olan Touch Me 4'' mini vantilatör, canlı renk seçenekleri ve küçük boyutu ile eğlenceli ve pratik bir kullanım imkânı sunar. Hafif ve portatif yapısı sayesinde istenilen alana rahatlıkla yerleştirilebilen mini vantilatör, 180 derece dönen başlığı sayesinde istenilen açıda serinletme olanağı sağlar. 

Küçük boyutları dolayısıyla masaüstünde de rahatlıkla konumlandırılabilen Touch Me 4'' mini vantilatör, ofis ortamında ve masa başında çalışanlar için ideal bir üründür. Dayanıklı malzemeden imal edilen vantilatör, dengeli ve sağlam yapıdaki ayaklı standı sayesinde devrilmeden güvenle kullanılabilir. 

Sıcağa dayanamayan ancak klimalı ortamlarda da bulunamayanlar için yakın serinleme imkânı sağlayan mini vantilatöre hemen sahip olarak serinleme keyfini deneyimleyebilirsiniz. 


Mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Adet fiyatıdır. Tercih ettiğiniz rengi ürün notuna ekleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz renk mağaza stoklarında mevcut ise, tercih ettiğiniz renk teslimi yapılabilecektir. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PACİFİC ACCESS LİMİTED

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi