DSACategoryId/20000000000007/20000000000138/20000000010761/20000000010536

Tivoli 3'lü Mini Ahşap Askı

Marka: Tivoli
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Tivoli 3'lü Mini Ahşap Askı

Tivoli 3'lü Mini Ahşap Askı, kıyafetlerinizi dolabınıza, askılara rahatlıkla asmanıza yardımcı oluyor. Askının üst kısmında yer alan tırtıklı silikonlar ince askılı elbiselerin bile kaymadan askıya tutunmasına yardımcı oluyor. Ahşaptan yapılan ve vernikli yüzeyi sayesinde uzun süre, sorunsuz kullanılan elbise askıları üçlü paketlerle kullanıcılara sunuluyor. 

Dolabınıza düzen kazandıracak askılardan birkaç tane alarak bir örnek askı seti oluşturabilirsiniz. Dayanıklı ahşap malzeme, metal askı alanıyla tamamlanıyor. Dönebilen metal başlıklar sayesinde elbiseler dolaplarda düzen içinde sıralanıyor. Üçlü askıların içinde yer alan yere paralel ahşap kısım ise pantolonların kırışmadan saklanmasına yardım ediyor. 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
KİOS HED.EŞYA OYUNCAK ZÜC.AMB.TEKS.ELEKT.GIDA PAZ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi