DSACategoryId/20000000000010/20000000000159/20000000070711/20000000070716

Titiz Limon Portakal Sıkacağı

Marka: Titiz
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Titiz Limon Portakal Sıkacağı

Mutfaklarınıza estetik ve pratik ürünler kazandıran Titiz Plastik, limon sıkacağı ile mutfaktaki işleri kolaylaştırmaya devam ediyor. Çiçek desenli tasarımıyla şık bir görünüm sunan ürün, sıkma işlemini kolaylaştırmak için yumuşak yapılı bir yüzeyle üretiliyor. 

Geniş haznesi ve açılı sıkma alanı sayesinde ürünleri dilediğiniz gibi sıkabileceğiniz limon sıkacağı, pratik tutma sapı ve dayanıklı ayakları ile ürünün kaymasını önlüyor. Sıkılan besinlerin çekirdeklerini sıkacak yüzeyinde tutan sıvı hazne, parçacık sorunu olmadan limon ve portakal suyu elde etmenize imkan tanıyor. Birbirinden ayrılabilen iki parçadan oluşan portakal sıkacağı, BPA içermeyen ürün malzemesi ile güvenli şekilde kullanılabiliyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TİTİZ PLASTİK DIŞ TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi