Titiz 6'Lı Dondurma Kalıbı(ap9198)

Titiz 6'Lı Dondurma Kalıbı(ap9198)

Marka: Titiz
8,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Titiz 6'Lı Dondurma Kalıbı(ap9198)

Dondurmayı hazır almaktansa evde kendiniz hazırlamayı tercih ediyorsanız Titiz 6'lı dondurma kalıbı sayesinde dondurmanızı çubuklu dondurma şeklinde servis edebilirsiniz. Süt ve saf salep ile hazırladığınız ya da meyve sularını dondurarak yaptığınız sağlıklı dondurmaları bu kalıplara döktükten sonra buzluğa atarak birkaç saat dondurmanız yeterli. Servis etmeden birkaç dakika önce buzluktan çıkardığınızda, çubuklu dondurmalar kolayca kalıbından çıkıp servis edilebilir hale gelecektir. 

Titiz 6'lı çubuklu dondurma kalıbını, çocuklar için sağlıklı atıştırmalık hazırlamak isteyenler de kullanabilir. Rengarenk bütün ya da doğranmış meyvelerle dondurmanızı süsleyip daha sağlıklı hale getirebilir ya da yiyeceklerin renklerini kullanarak farklı renklerde dondurmalar hazırlayabilirsiniz. Çubuklu dondurma kalıbı farklı meyveleri çocuklara sevdirmek için de güzel bir alternatif.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi