Tat Patlıcan Kızartma 400 G

Tat Patlıcan Kızartma 400 G

Marka: Tat
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Tat Patlıcan Kızartma 400 G

Tat Patlıcan Kızartma, hemen tüketilebilen, oldukça lezzetli bir konserve yemek çeşidi olarak dikkat çekiyor. Açıldığı andan itibaren yenebilen ya da farklı tariflerde kullanılabilen ürün, vakti kısıtlı olanlara uzun ve zahmetli olan patlıcan kızartma sürecini atlatmayı mümkün kılıyor. Lezzetli patlıcanların hiçbir katkı malzemesi eklenmeden pişirilerek konserve yapıldığı bu ürünü yemeye hazır hale getirmek için ısıtmak ya da soğuk servis için tabağa almak yeterli oluyor.

Tat tarafından hazırlanan bu hazır yemek çeşidi, özellikle zaman problemi yaşayan ve yemek yapmaya vakit bulamayanlar için etkili bir alternatif oluyor. İster meze olarak isterseniz de ana öğünde tercih edebileceğiniz Tat Patlıcan Kızartma'nın uygun koşullarda saklanması gerekiyor. Ürünün nemsiz, kuru ve serin bir yerde ya da buzdolabında kapağı kapalı şekilde saklanması uzun süre taze bir şekilde dayanmasını sağlıyor.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi