DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000001188

Syoss Oleo 21 Şampuan 550 Ml

Marka: Syoss
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Syoss Oleo 21 Şampuan 550 Ml

Cansız, zayıf, ve yıpranmış saçlar için son derece etkili ürün gamına sahip Syoss, profesyonel kuaförler ve saç uzmanları tarafından test edilip onaylanmıştır. Syoss Oleo şampuan, içeriğindeki Pro-Cellium keratin teknolojisi ile saçınızın daima esnek ve parlak olmasını sağlarken, formülünde bulunan 21 farklı yağ çeşidi ile saçınıza ihtiyacı olan nemi ve en uygun yoğun bakımı uygular. 

Üstün Thermoactive bakım formülü, saç kurutma makinası kullandıktan sonra bile 24 saate kadar saçınızı ağırlaştırmadan elektriklenmesini önler. Syoss Oleo şampuan, saçınıza ilk kullanımdan itibaren hemen fark edebileceğiniz mükemmel bakım ve parlak bir görünüm sağlar. Saç derinizin ihtiyacı olan yağı dengeleyerek saçınızı derinlemesine besler, kökten uca geliştirerek sağlıklı bir şekilde güçlendirir.

Net Miktar (g/ml)
550

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi